Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij


Złoty Potok

Złoty Potok

Leśniczówka Złoty Potok
Złoty Potok 1
66-213 Skąpe (woj. Lubuskie)
tel. 0048 600 990 206O nas

Witamy Państwa w Leśniczówce i domkach nad jeziorem Złoty Potok.
Nasz Leśniczówka i domki nad jeziorem znajduje się nad najczystszym jeziorem Pojezierza Lubuskiego w otoczeniu lasu świerkowo-dębowego, niedaleko miejscowości Niesulice i Łagów. Noclegi to jeden z wielu naszych atutów. Oferujemy Państwu piękne, nowe pokoje naszego Leśniczówki w atrakcyjnych cenach. Jest to idealne miejsce na wypoczynek. Lubuskie to województwo, którego największymi atutami są piękno przyrody, kontakt z naturą, malownicze krajobrazy oraz rozmaite atrakcje turystyczne.

 

 

 

W przedwojennej wilii nad jeziorem oferujemy Państwu rodzinny wypoczynek. Miejsce to posiada swoją bogatą historię. Po wojnie na wczasy i wypoczynek przyjeżdżali tu ówcześni politycy i artyści m.in. Marka Grechutę i zespół Anawa. Na wypoczynek i polowania przyjeżdżali do Złotego Potoku też premierzy Polski i Niemiec. W latach 2008 - 2010 Leśniczówka Złoty Potok został gruntownie wyremontowany. Leśniczówka dysponuje nowymi pokojami i restauracją. Gwarantujemy Państwu udany wypoczynek i wczasy.

Niesulice
znajduje się w odległości 2 km, a Łagów 15 km od Złotego Potoku. Na ogrodzonym terenie znajdziecie Państwo plażę z pomostem, boisko do siatkówki, plac zabaw dla dzieci, miejsce do grillowania, ścieżki spacerowe w ogrodzie i parking. W odległości kilkuset metrów od Złotego Potoku jest zlokalizowane nowe pole golfowe Kalinowe Pola. Jeśli szukają Państwo miejsca na weekendowy wypoczynek lub wczasy polecamy naszą leśniczówke . Lubuskie to idealne miejsce na udane wakacje nad jeziorem, w otoczeniu pięknych krajobrazów i wielu atrakcji turystycznych.