Ta strona używa plików Cookies. Korzystając z naszej strony bez zmiany ustawień przeglądarki będą one zapisane w pamięci urządzenia

Zamknij


Złoty Potok

Złoty Potok

Leśniczówka Złoty Potok
Złoty Potok 1
66-213 Skąpe (woj. Lubuskie)
tel. 0048 600 990 206Golf kalinowe pola

0,8 km od Leśniczówki Złoty Potok znajduje siępole golfowe Kalinowe Pola.

W miejscowości Kalinowo znajduje się 18-dołkowe pole golfowe, które jest dostępne i przystępne dla wszystkich. Na 75 hektarach znajduje się pole, które przyciąga amatorów golfa nie tylko urodą i przyjazną atmosferą lecz również atrakcyjną ceną. Na polu uczy się gry w golfa wszystkich zainteresowanych mieszkańców okolic. Tworzy się tu nowy rynek golfowy, pole dla ludzi, którzy nigdy nie grali i chcą nauczyć się tego rodzaju sportu.

Od września 2009 roku działa tutaj 6 dołkowej AkademiiGolfa oraz na Driving range.

Kalinowe Pola to pole typu „parkland”. Zaprojektowano je, aby było wyzwaniem dla zaawansowanych golfistów, grających z białych tee, a równocześnie łagodne i ciekawe dla graczy początkujących, startujących z żółtych. Bardzo łatwo jest zaprojektować „ trudne pole golfowe” z wąskimi fairwayami, setkami bunkrów, dużą ilością wody i 8 000 metrów długości, ale nie w tym rzecz. Pole powinno być wyzwaniem dla większości graczy, ale nie może zniechęcać. W Klubie Golfowym Kalinowe Pola organizatorzy zachcają do gry w golfa i pozwalać się bawić.

Tych, którzy poszukują wyzwań, powinien usatysfakcjonować 18. dołek – najtrudniejszych w tej części Europy.

Projektantem i wykonawcą jest Marek Sokolowski.

Więcej informacji www.kalinowepola.pl